STUDIO GRAFICZNE

STUDIO GRAFICZNE

Specjalizujemy się w projektowaniu opartym na koncepcji, analizie i strategii. Wyróżnia nas troska o detale i wizualna czystość projektów. Efektem naszej pracy jest mądry i dobry design, który odzwierciedla istotę marki, przyczyniając się do jej wzmocnienia, rozwoju i sukcesu.

Branding / Rebranding

To procesy, dzięki którym firma, produkt lub usługa zyskują markę. Działania prowadzące do sytuacji, w której odbiorcy przypisują marce cechy charakterystyczne tylko dla niej. Dowiedz się jak, poprzez proces brandingowy, możemy Ci pomóc w budowaniu długofalowej przewagi konkurencyjnej marki.

Identyfikacja wizualna

System identyfikacji wizualnej to projektowanie prowadzące do zwiększenia wartości postrzeganej marki i pozwalające wyróżnić się w otoczeniu branżowym. To graficzne odbicie jej tożsamości, esencji, big idea. Poznaj metody pracy, dzięki którym tworzymy systemy kreujące markę i budujące rozpoznawalność.

Projektowanie opakowań

Dobre opakowanie sprawdza się w praktyce: chroni produkt, sprzedaje, wywołuje emocje. Dlatego doradzamy w kwestiach kształtu i formy opakowania. Proponujemy szatę graficzną, która wynika ze strategii, opiera się chwilowym trendom i podkreśla walory zarówno marki jak i produktu.