O NAS

Specjalizujemy się w produkcji opakowań z kartonu oraz materiałów opakowaniowych dla przemysłu spożywczego, lekkiego oraz odzieżowego.

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw jak również do klientów indywidualnych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, zapewniamy produkty tworzone w oparciu o nowoczesne technologie. Z powodzeniem znajdują zastosowanie w różnych branżach – począwszy od przemysłu, aż po branżę spożywczą.

Do produkcji naszych opakowań wykorzystujemy tylko i wyłącznie surowce oraz materiały najwyższej jakości. Surowce przeznaczone do produkcji spełniają wszelkie niezbędne normy jakości i bezpieczeństwa. Każdy dostarczany przez nas produkt jest szczegółowo sprawdzany, dzięki czemu klient otrzymuje solidny i sprawdzony wyrób finalny.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ciągle udoskonalamy wykorzystywane przez nas techniki produkcji. Połączenie doświadczenia i nowoczesnej technologii pozwala nam dostarczać klientom produkty doskonałej jakości, które spełniają najwyższe standardy.